وبسایت نیلوکالا از سال ۱۳۹۴ با پشتوانه بیش از یک دهه فروشگاه داری ؛ متولد شد و فروش آنلاین را با استفاده از تجربیات فروش حضوری راه اندازی نمود.

این وبسایت خرده فروشی آنلاین بوده و از ابتدای فعالیت شعار اصلی و اعتقادی نیلوکالا ؛ مشتری مداری و ارائه قیمت ها و خدماتی بسیار متفاوت از رقبا ست که شایسته هموطنان گرامی باشد.

داشتن دیدگاه تخصصی ، نه فقط فروش ، در تمامی بخش ها و همچنین تکمیل و بروز رسانی مستمر و مداوم اطلاعات بروی وبسایت (نیلوکالا) باعث گردیده که این وبسایت بعنوان یک منبع قابل اعتماد شناخته شود و به لطف خدا و اعتماد مشتریان امروز همگان نیلوکالا را بعنوان یک برند معتبر میشناسند.

سابقه کاری هر مجموعه ، تعهد به قولها ، صداقت و انصاف ، ملاک خرید برای بسیاری از مشتری های ما بوده که منجر به خرید چند باره و معرفی ما به دوستانشان میباشد. بسیار خرسندیم که توانسته ایم رضایت بیش از ۹۹ درصد از مشتریان عزیز را جلب نمائیم.

در نیلوکالا پشتیبانی از هر چیزی برای ما با اهمیت تر است. ما در نیلوکالا بر این اعتقاد هستیم که اگر پشتیبانی خوب و به موقع به کاربران عزیزمان ارائه کنیم ، آنها را مشتری همیشگی خود کرده ایم. مشتری وفادار بزرگترین دارایی یک شرکت است پس تلاش می کنیم با ارائه خدماتی شایسته ، مانند یک دهه گذشته شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.

جهت رفاه مشتریان عزیز بخشی بنام “پرسش و پاسخ” نیز در ذیل توضیحات محصولات در وبسایت گنجانده شده تا به سوالات اختصاصی در رابطه با همان محصول پاسخ داده شود تا پیش از خرید ابهامات احتمالی رفع شود. با اینحال خواهشمندیم هر سوالی که در مورد محصولات نیلوکالا دارید از طریق فرم های مربوطه و ایمیل و یا تماس تلفنی با ما درمیان بگذارید. خوشحال میشویم پاسخگوی شما باشیم.

سعی می کنیم به درخواست های شما بین ۱۰ دقیقه تا حداکثر ۶ ساعت مناسب ترین پاسخ را ارسال کنیم.

خدمات و شعار اعتقادی ما همانند سابق خواهد بود. ما کامل نیستیم اما در مسیر کمال حرکت میکنیم ما هیچگاه دروغ نگفته ایم هیچگاه غلو نکرده ایم هیچگاه فریبکاری نکرده ایم هیچگاه فروش به هر قیمت را در اولویت کاری خود قرار نداده ایم هدف اصلی ما فروش بر پایه رضایت و درک مشتری از کالای خریداری شده ، بوده است و مصداق آن ، همین اطلاعات متنوع و فیلم های تهیه و درج شده در وبسایت (نیلوکالا) است سعی نموده ایم از تمامی زوایا کالاها را قابل لمس تر نمائیم. همچنان از مصرف کننده حمایت خواهیم نمود چرا که به حمایت شما نیاز داشته و داریم.

مدیریت نیلوکالا