دانلود نقشه کامل ایران – نقشه ایران بشکل کاغذی

دانلود نقشه کامل ایران - نقشه ایران بشکل کاغذی

نقشه کشور ایران

چند نکته مهم در مورد نقشه زیر:

۱- این نقشه کامل کشور ایران بوده و چون از زوم بالا تهیه شده  شامل تمام جزئیات نیست و این طبیعی است که مناطقی که وسعت کمی دارند در این نقشه ایران قابل رویت نباشند و یا از آنها نامی برده نشده مانند (جزیره فارسی در خلیج همیشه فارس ایران).

۲- شهرهایی که دارای فرودگاه میباشند با یک نماد هواپیما بروی نقشه زیر قابل رویت هستند و منظور فقط و فقط دارا بودن فرودگاه و خدمات هوایی در آن شهر میباشد و نماد فوق دقیقاً معرِف موقعیت مختصاتی فرودگاه نیست بعنوان مثال جزیره زیبای کیش یا جزیره قشم که نماد فرودگاه این مناطق درون دریا درج شده است.

۳- برای تهیه نقشه کاغذی ایران ؛ میتوانید به برخی کتاب های راهنما مانند کتاب اول یا دکه های روزنامه فروشی شهر خود مراجعه نمائید و اگر نیاز به نقشه سایز بزرگ و دقیق تر دارید ؛ بایستی به سازمان نقشه برداری کشور واقع در میدان آزادی تهران – خ معراج (نزدیک فرودگاه مهرآباد) مراجعه بفرمائید. نیلوکالا نقشه کاغذی ارائه نمیکند و فقط برای تهیه نقشه جی پی اس های گارمین میتوانیم در خدمت تان باشیم.

۴- اگر به نقشه جی پی اس گارمین نیاز دارید میتوانید با کلیک روی این بخش آنرا تهیه نمائید.

۵- در مورد دانلود نقشه ایران که در زیر درج شده لازم بذکر است که کافیست بروی نقشه راست کلیک نموده و بخش بخش تصاویر را کپی نمائید. این نقشه از ۴۲ تصویر تشکیل شده است.

 

اگر دوست دارید یک بازی ساده (فقط با کلیک موس) انجام داده و کمی تنوع ایجاد کنید ، اینجا کلیک نمائید. امیدواریم لذت برده و مفید واقع شود.

نظر در مورد “دانلود نقشه کامل ایران – نقشه ایران بشکل کاغذی

  • واحد فروش میگوید:

   درود
   همانطوریکه در توضیحات نقشه فوق قید شده ، نقشه کلی میباشد و فاقد برخی جزئیات است و بدیهی ست منطقه شما روی نقشه فوق نباشد. هر چقدر مقیاس نقشه بزرگتر باشد ، جزئیات آن کمتر است.
   هر جای ایران عزیز که هستید سلامت و کامیاب باشید.

  • بخش بازرگانی میگوید:

   سلام و تبریک عید
   بله اولین بار حدود ۹ سال پیش این رو منتشر کردیم.
   حق با شماست. اما نقشه سبک و جالبیه.
   ممنون از اظهار نظرتون. سال خوبی براتون آرزومندیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.